Szanowni Państwo, z uwagi na pandemie koronawirusa jesteśmy zmuszeni zmienić daty  poszczególnych etapów Konkursu-Plebiscytu AgroWybór 2020.

Trwa I etap Konkursu-Plebiscytu AgroWybór 2020
– Zgłaszanie w ramach I etapu Plebiscytu za pośrednictwem portalu Facebook – Fanpage: AgroNews TV Interaktywna, komentarzy pod artykułem nt. Plebiscytu na www.agronews.com.pl i zgłoszeń mailowych (plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl) , rozpoczęło się w dniu 16 marca 2020 roku o godzinie 15:00 oraz ostatecznie zakończy w dniu 16 listopada 2020 roku o godzinie 14:00.

II etap Konkursu-Plebiscytu AgroWybór 2020

– Głosowanie w ramach II Etapu Plebiscytu odbędzie się na stronie Organizatora (agronews.com.pl) od 7 grudnia do 31 grudnia 2020 roku.

Przypominamy, że wciąż można przysyłać swoje agro wybory w 5 kategoriach:

  1. Nasiona
  2. Nawozy
  3. Środki ochrony roślin
  4. Pasze
  5. Maszyny i urządzenia rolnicze

NAGRODAMI W KONKURSIE AgroWybór 2020 są:

  • Profesjonalny DRONNagroda Główna w Konkursie AgroWybór 2020 dla widzów, którzy aktywnie uczestniczą w zgłaszaniu swoich ulubionych produktów, które stosują/używają w swoich gospodarstwach. Przekazanie Nagrody Głównej odbędzie się podczas Wielkiej Gali Agrobiznesu w Warszawie.
  • Nagrodami Dodatkowymi dla zgłaszających produkty w Konkursie AgroWybór 2020 jest 5 elektronicznych urządzeń mobilnych typu – SmartWatch. Nagrody Dodatkowe zostaną wysłane pocztą lub kurierem pod wskazany w Formularzu adres.

Wyłonienie zwycięzców nagród w Konkursie AgroWybór 2020 odbędzie się w następujący sposób: Komisja złożona z przedstawicieli Organizatora ustali osoby uprawnione do nagród spośród tych Uczestników Konkursu, którzy przesłali odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcą Nagrody Głównej zostanie jeden uczestnik, który według Komisji nadesłał najbardziej pomysłową / najbardziej oryginalną odpowiedź na pytanie konkursowe. Zwycięzcami Nagród Dodatkowych, zostanie 5 uczestników,  którzy według Komisji nadesłali kolejne najbardziej pomysłowe / najbardziej oryginalne odpowiedzi na pytanie konkursowe.

Zgłoś swój AgroWybór:

Kontaktując się z nami przez FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY umieszczony na stronie internetowej: https://agrowybor.pl/ w zakładce ZGŁOŚ PRODUKT

– Wysyłając maila ze swoimi „typami” pod adres: plebiscyt@agronews.com.pl oraz agroredakcja@agroredakcja.pl

REGULAMIN KONKURSU

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.