Po raz pierwszy – poprzez  udział w Konkursie – Plebiscycie AgroWybór 2020 – użytkownicy środków produkcji w rolnictwie będą mogli zgłosić i wybrać najpopularniejsze z nich w środowisku rolniczym.

Taka społeczna ocena dokona się jednocześnie w 5 kategoriach: nasiona (nasiennictwo), nawozy, środki ochrony roślin, maszyny i urządzenia rolnicze oraz pasze.

Werdykt będzie sygnałem i zarazem rzeczywistym wskaźnikiem oceny przydatności i popularności dla dwóch stron: licznej rzeszy rolników oraz wytwórców i dostawców poszczególnych środków produkcji dla rolnictwa – krajowych i zagranicznych.

Do głosowania w Plebiscycie oraz do udziału w Konkursie zapraszamy rolników, którzy stosują środki dla rolnictwa w swoich gospodarstwach. W I Etapie zachęcamy do zgłaszania swoich typów – produktów, które sprawdziły się w gospodarstwie, natomiast w II Etapie do oddania głosu na ulubiony produkt spośród 10 wyróżnionych,  w każdej z 5 kategorii.

Produkt, w każdej z 5 kategorii, z największą liczbą głosów WYGRYWA i otrzymuje tytuł:  „AgroWybór 2020”.

Uroczyste podsumowanie Konkursu- Plebiscytu AgroWybór 2020  i wręczenie nagród odbędzie się w Warszawie podczas Jubileuszowej 30. Gali Agrobiznesu z udziałem kilkuset uczestników z całego kraju – wybitnych polskich rolników i agroprzedsiębiorców.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.